ABM MEDICAL FACILITY SERVICES

Resim4Özel sağlık hizmetleri veren kuruluşlarda hasta ve çalışan sağlığını tehdit eden negatif unsurları bertaraf etmek amacı ile kurulmuş , hastane hijyen standartlarını en üst seviyelerde tutmayı hedefleyen bir hizmetler ağıdır. Proje Koordinatörlüğünü daha önce hastane Housekeeper’ı olarak görev yapmış müdürlerimizin yaptığı bu markamızda otel konseptinin hastaneye uyarlanması çalışmaları da yapılmaktadır.

ABM MEDICAL FACILITY SERVICES

ÖZEL HASTANE ÇAMAŞIRHANE İŞLETMECİLİĞİ

Resim5Hastane çamaşırhanesi işletme konusunda sektöre profesyonel bir katkı yapmak üzere kurulan ABM LAUNDRY halen Akdeniz bölgesinde birçok özel hastaneye hizmet vermektedir. Hastane çamaşırının özel işlemlerin ardından tamamen dezenfekte edilmesine yönelik özel sistemleri hayata geçirmek üzere yapılandırılmıştır. Hastane Çamaşırhane sistemlerinin spesifik bir alanda hizmet veriyor olması sebebi ile önemli bir sorumluluk alarak bu sebeple yeni ve profesyonel bir kadro oluşturulmuştur.

ÖZEL HASTANE ÇAMAŞIRHANE İŞLETMECİLİĞİ

ABM HOUSEKEEPING ACADEMY

Resim2Turizm, sağlık ve spa sektörlerinde hizmet vermekte olan housekeeping çalışanlarını mesleki bir çok konuda bilgilendirmek amaçlı kurulmuş bir eğitim kurumudur.

ABM HOUSEKEEPING ACADEMY

ABM THE YACHT KEEPER

Resim1Marina temizliği ve motor yatların VIP temizliklerini gerçekleştirmek üzere yapılandırılmış çok özel bir markadır. Yat temizliği ve Marinacılık konusunda profesyonel kadroların oluşturulması ile hizmet vermeye başlamıştır. ABM THE YACHT KEEPER yat temizliği haricinde, marina içerisinde Laundry,Catering ve Event hizmetleri de vermektedir. Ayrıca yabancı bandıralı Kruvaziyerler içinde liman dahilinde temizlik ve taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

ABM THE YACHT KEEPER

ABM SPA HYGIENE INSPECTION SYSTEMS

Resim3SPA işletmeciliğinde Türkiye’nin önde gelen markaları için Hjyen danışmanlığı yapmakta olan özel bir sistemdir. ülke genelinde bir çok Spa işletmesinde , personel, kimyasal, eğitim ve outsource veren ABM SPA HYGIENE ISNPECTION SYSTEMS, Spa inşaat sonrası temizliğinden açılış aşamasına ve daha sonraki rutin temizliklerine kadar Spa işletmecilerinin vazgeçilmez Spa Keeping danışmanı olmuştur.

ABM SPA HYGIENE INSPECTION SYSTEMS

EV İŞLERİ EXCLUSIVE HOME MANAGEMENT SYSTEMS

Resim6Villa, rezidans v.b. lüks konutlarda hizmet veren bir VIP sistemdir. Bünyesinde bir çok hizmeti barındıran bu marka kısa zamanda kaliteli hizmet almak isteyen seçkinlerin ilk tercihi olmuştur.

EV İŞLERİ EXCLUSIVE HOME MANAGEMENT SYSTEMS

ABM KONTROL

abm kontrol logo-01ABM Kontrol, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalite kontrolünü, hizmet niteliğinin yüksekliği dijital işlemlerle kontrolü ve gelişimini sağlayan alt markamızdır.

ABMKONTROL - TEMİZLİĞİN DİJİTAL HALİ

ABM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

ABM TEMİZLİK ABM Endüstriyel Temizlik Ürünleri, profesyonel temizlik hizmetlerinde kullanılan hijyen malzemelerinin tedariği ve dağıtımı ile ilgilenen bir ABM Grup markasıdır.

ABM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ