Özel sağlık hizmetleri veren kuruluşlarda hasta ve çalışan sağlığını tehdit eden negatif unsurları bertaraf etmek amacı ile kurulmuş , hastane hijyen standartlarını en üst seviyelerde tutmayı hedefleyen bir hizmetler ağıdır. Proje Koordinatörlüğünü daha önce hastane Housekeeper’ı olarak görev yapmış müdürlerimizin yaptığı bu markamızda otel konseptinin hastaneye uyarlanması çalışmaları da yapılmaktadır.

ABM MEDICAL FACILITY SERVICES

Hastane çamaşırhanesi işletme konusunda sektöre profesyonel bir katkı yapmak üzere kurulan ABM LAUNDRY halen Akdeniz bölgesinde  birçok özel hastaneye hizmet vermektedir. Hastane çamaşırının özel işlemlerin ardından tamamen dezenfekte edilmesine yönelik özel sistemleri hayata geçirmek üzere yapılandırılmıştır.  Hastane Çamaşırhane sistemlerinin spesifik bir alanda hizmet veriyor olması sebebi ile önemli bir sorumluluk alarak  bu sebeple yeni ve profesyonel bir kadro oluşturulmuştur.

ÖZEL HASTANE ÇAMAŞIRHANE İŞLETMECİLİĞİ

Turizm, sağlık ve spa sektörlerinde hizmet vermekte olan housekeeping çalışanlarını mesleki bir çok konuda bilgilendirmek amaçlı kurulmuş bir eğitim kurumudur.

ABM HOUSEKEEPING ACADEMY

Marina temizliği ve motor yatların VIP temizliklerini gerçekleştirmek üzere yapılandırılmış çok özel bir markadır.
Yat temizliği ve Marinacılık konusunda profesyonel kadroların oluşturulması ile hizmet vermeye başlamıştır.  ABM THE YACHT KEEPER yat temizliği haricinde, marina içerisinde Laundry,Catering ve Event hizmetleri de vermektedir. Ayrıca yabancı bandıralı Kruvaziyerler içinde liman dahilinde temizlik ve taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

ABM THE YACHT KEEPER

SPA işletmeciliğinde Türkiye’nin önde gelen markaları için Hjyen danışmanlığı  yapmakta olan özel bir sistemdir. ülke genelinde bir çok Spa işletmesinde , personel, kimyasal, eğitim ve outsource veren ABM SPA HYGIENE ISNPECTION SYSTEMS, Spa inşaat sonrası temizliğinden açılış aşamasına ve daha sonraki rutin temizliklerine kadar Spa işletmecilerinin vazgeçilmez Spa Keeping danışmanı olmuştur.

ABM SPA HYGIENE INSPECTION SYSTEMS

Villa, rezidans v.b. lüks konutlarda hizmet veren bir VIP sistemdir. Bünyesinde bir çok hizmeti barındıran bu marka kısa zamanda kaliteli hizmet almak isteyen seçkinlerin ilk tercihi olmuştur.

EV İŞLERİ EXCLUSIVE HOME MANAGEMENT SYSTEMS